Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 185098359

Zákaznický servis / produkt specialista se znalostí němčiny

- [3.5. 2024]

Zákaznický servis / produktový specialista se znalostí němčiny.

Bez zprostředkovatelů přímo od zaměstnavatele.

O společnosti: Německá společnost profi-pumpe.de, lídr na trhu s vodními čerpadly a příslušenstvím s více než 30letou zkušeností. Jedinečné produkty s obrovskými výhodami pro zákazníky.
Náplň práce:
- Vyřizování e-mailů od německých zákazníků a pravidelné vyřizování telefonátů.
- Absolvování školení o různých kategoriích výrobků s pochopením jejich technických a obchodních vlastností.
- Práce na Amazonu, eBay, v internetovém obchodě a na dalších platformách.
Podmínky:
- Konkurenční plat.
- Možnost kariérního růstu.
- Flexibilní pracovní doba: 8-9 hodin denně, možnost práce na dálku po zaškolení.
- Oficiální zaměstnání.
Požadavky:
- Znalost německého jazyka na dostatečné úrovni pro komunikaci se zákazníky (80 % e-mail, 20 % telefon).
- Komunikační schopnosti a energie.
- Ochota učit se a rozvíjet se.
- Vízum umožňující práci v Evropské unii.
- Slušnost a zodpovědnost. Týmová práce
- Týmová práce

V případě jakýchkoli dotazů se prosím obracejte telefonicky

profipumpe@gmail.com
+420 737398336, Alexander

Jméno:

Alex

Telefon:

737... zobraz číslo

Lokalita:Mapa130 00 Praha 3

Vidělo:

50 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč