Hlavní stránka > Práce > Technika a energetika > Inzerát č. 185365806

Servisní Technik

- TOP - [16.5. 2024]

Telelarm - Security servis s.r.o. hledá servisního technika EPS

Přidejte se k nám do týmu! Telelarm - Security servis s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí poskytování technologických řešení v oblasti elektrické požární signalizace (EPS). Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Servisního technika EPS pro práci na území České republiky a Slovenska.

Náplň práce:

Servisní práce na systému elektrické požární signalizace Panasonic.
Komunikace se zákazníky.
Identifikace závad, řešení technických problémů.
Realizace nových zakázek.
Pravidelný servis stávajících zakázek.

Co můžete očekávat?

Možnosti profesního a platového růstu.
Možnost seberealizace.
Zájem i o absolventy bez praxe, rádi zaučíme.

Zaměstnanecké výhody:

Vybavené firemní auto.
5 týdnů dovolené + 3 dny Sick days.
Maximální možný stravenkový paušál.
Flexibilní pracovní doba.
Pracovní notebook.
Příspěvek na životní/důchodové připojištění.

Požadavky:

Středoškolské vzdělání (s maturitou) nebo odborné vyučení v oboru elektrotechnickém.
Řidičský průkaz skupiny B.
Odborná praxe v servisní činnosti je výhodou, ale nevyžadujeme.

Místo výkonu práce: V Kutné Hoře, ale práce převážně u zákazníků v Čechách a na Slovensku.

Nástupní plat: 35 000 - 50 000 Kč (v závislosti na zkušenostech).

Nabízíme zajímavou pracovní příležitost v stabilní společnosti s rodinným přístupem a možností profesního růstu a rozvoje.

Jméno:

Eva Haláková

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:Mapa284 03 Kutná Hora

Vidělo:

257 lidí

Mzda/plat:

50 000 Kč