Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno

Asistent/ka prodeje Ski Sport - [18.7. 2018]
Náplň práce: • komunikace se zákazníkem – profesionální poradenství a prodej zboží • obsluha půčovny lyžařského vybavení • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů Nabízíme: • zaškolen í v oblastech: maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení, údržby, servisování ly ...

25 000 Kč Praha 5
150 00
26 x

Telefonní operátor/ka - [6.6. 2018]
LiveCall s. r. o s působením a sídlem v Brmě, Běly Pažoutové 742/1 vypisuje výběrové řízení na pozici TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA POŽADUJEME • nebát se každý den telefonovat • chuť podílet se na rozšiřování klienteli a dobrého jména společnosti • uživatelskou znalost PC • příjemný hlas • ...

30 000 Kč Brno
624 00
68 x

Konzultant na telefonické lince - [6.6. 2018]
LiveCall s.r.o. Chcete být součástí dynamického obchodního týmů společnosti LiveCall? Chcete se podílet na sestavování obchodních nabídek, které jsou šité našim zákazníkům na míru? Co budete dělat: Budete samostatně působit ve Vámi zvoleném oboru a aktivně vyhledávat a oslovovat potenciální klie ...

624 00
48 x