Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Asistent(ka) / fakturant(ka) do dopravní firmy - [27.8. 2018]
Přijmeme asistentku / fakturantku do rodinné dopravní firmy v účetním programu Pohoda na hlavní nebo vedlejší pracovní poměr. Nástup možný po dohodě. Jesenice u Prahy

Dohodou Praha - západ
252 42
134 x

Hledáme hlavní účetní pro zemědělskou společnost v Úvalně - [16.8. 2018]
Náplň práce: •Komplexní vedení a zpracování účetnictví •Zpracování přiznání k DPH, silniční daně, daně z nemovitostí, souhrnných hlášení apod. Zpracování účetních závěrek •Příprava podkladů pro audit a daňové přiznání •Spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci •Zpracování statistický ...

Dohodou Bruntál
793 91
106 x

Účetní - [6.8. 2018]
Stavební společnost K2 stavební Moravia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici „účetní" (hlavní pracovní poměr) Požadujeme: - Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru - Praxe ve vedení podvojného účetnictví a zpracování mezd minimálně 2 roky - Orientace v účetní a daňové legislativě - Akti ...

Dohodou Ostrava
710 00
94 x

Hlavní účetní - [26.7. 2018]
Požadované znalosti : Praxe v oboru min. 1 rok Znalost podvojného účetnictví, samostatnost Zpracovávání DPH, uzávěrek, rozvah Znalost účetního systému POHODA Znalost faktur přijatých i vydaných, Velmi dobrá znalost MS Office Práce v jednosměnném provozu. Plat : od 25.000,- Kč - 30.000 ...

V textu Přerov
752 01
166 x