Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Pro nově budovanou stavební firmu hledáme pracovníka na pozi - [11.2. 2019]
Co Vás čeká: - Samostatné vedení staveb po stránce organizační, technické i ekonomické - Jednání a organizace kontrolních dnů s investorem a TDI - Kontrola projektové dokumentace a kvality prováděných prací - Práce v Ústeckém kraji Co požadujeme: - Min. středoškolské vzdělání stavebního směr ...

V textu Ústí nad Labem
400 01
111 x

Skladnice - [10.1. 2019]
Skladnice
Firma DSP Přerov, spol. s r.o. hledá zaměstnankyni / zaměstnance na pozici: Skladnice - příjem a evidence zboží. Práce s PC : Word, Excel. Nabízíme stravenky, 5 týdnů dovolené, možnosti odborného rozvoje a školení. Dále hledáme zaměstnance na pozice : CNC operátor a servisní technik (výjezdy do z ...

21 000 Kč Přerov
750 02
295 x

HLEDÁME AUTOMECHANIKA - [8.1. 2019]
HLEDÁME AUTOMECHANIKA
Pro zavedený servis nákladních a užitkových vozidel sháníme automechanika.Požadujeme praxi v oboru ,řidičský průkaz výhodou.Práce v místě firmy a jedná se o jednosměnný provoz bez víkendů.Možnost profesního a odborného růstu v rámci pracovního zařazení .Mzda 25000-34000kč +13plat a benefity.

34 000 Kč Hradec Králové
500 03
282 x

Dělník v kovovýrobě - [4.1. 2019]
Hledáme dělníky do výroby (příspěvek na dopravu, vysoké mzdové ohodnocení) Náplň práce: - zpracovávání plechu v rámci kovovýroby a věci s tím související (výroba dveří atd.) - jednosměnný provoz Požadujeme: - základní vzdělání - smysl pro sebekontrolu a kvalitní práci Nabízíme ...

Dohodou Kladno
273 24
131 x