Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Hledáme skladníky s VZV - TOP - [26.3. 2019]
Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu, balení materiálu apod. Požadavky: zkušenosti ve skladu, platný průkaz VZV výhodou, dobrý zdravotní stav. Čistá hodinová odměna: 125- 130 Kč/hod. Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc. Odměny od mistra za kvalitu ...

V textu Nový Jičín
742 73
201 x

junior dispečer/ka - TOP - [16.3. 2019]
Hledáme do našeho týmu dispečera/ku. náplň práce: - zodpovídat za správnost rozvozových tras a zásilek - komunikace se zákazníky, skladníky, řidiči nabízíme: - osobní i profesní rozvoj - pracovní benefity - týmová a zajímavá práce požadujeme: - chuť do práce, důslednost

35 000 Kč Praha - východ
251 01
813 x

ŘIDIČI VZV - 120kč-140kč/h v čistém - [9.3. 2019]
Hledame ridice VZV - skladniky !! Misto pracoviste - Mlada Boleslav Mzda - 120kc/h az 140kc/h cisteho Tydenni zalohy Svozova doprava zdarma Ubytovani v bytech Motivacni prispevek Pro vice info volejte na 604519886 Nebo napiste do zpravy

Nerozhoduje Mladá Boleslav
293 01
99 x