Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ - TOP - [19.9. 2018]
ZÁMEČNÍK / SVÁŘEČ
Přijmeme nové kolegy na pozici Zámečník/Svářeč. Mzda 35 000 Kč + osobní ohodnocení. Náplní práce je jednoduchá kompletace zakázek a sváření CO2. Práce na jednosměnný provoz v kolektivu mladých lidí kousek od Hradce Králové. Možnost kariérního růstu. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním ...

35 000 Kč Pardubice
533 45
97 x

Montážník/ce-nábor.bonus 3.000,-+ubytování ZDARMA i pro páry - [15.8. 2018]
informace o pracovním místě - kompletace součástek - kontrola kvality - obsluha potřebných strojů - jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy Požadujeme - manuální zručnost, spolehlivost - odpovědný přístup k práci, samostatnost - zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmys ...

Dohodou Pardubice
530 02
138 x

Jednoduchá kompletace plastových dílů - [14.8. 2018]
3směnný provoz, 8mi hodinové směny, 100Kč/hod. Jednoduchá práce v sedě. Práce na HPP.Svoz do práce a z práce zdarma na všechny směny. Možnost záloh. Více info na bezplatné lince 800 123 333.

100 Kč Olomouc
779 00
157 x

Montážní dělník ve výrobě, vhodné i pro páry - [27.7. 2018]
Montážní dělník ve výrobě, vhodné i pro páry
Náplň práce: - opravdu jednoduchá práce - kompletace, montáž, balení součástek Požadujeme: - praxe výhodou, ale ne podmínkou - manuální zručnost - pečlivost - ochota učit se novým věcem Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - stabilní zaměstnání na HPP - odpovídající mzda + bonusy ...

Dohodou Most
434 01
219 x

©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze