Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-4 inzerátů z 4 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Svářeč - obsluha svařovacího automatu / robotu - 230czk /hod - TOP - [26.5. 2019]
Svářeč - obsluha svařovacího automatu / robotu - 230czk /hod
Hľadáme s nástupom ihneď na pozíciu obsluhu zváracieho robota / automatu CO2, zm1 alebo 135 podmienkou + výkresová dokumentace+ PRAX a skúsenosti s robotom !!! Systém Klose. Miestom výkonu práce v Čechách- 75301 Hranice na morave . Pracuje sa v nepretržitej prevádzke. 4dni denna, 4 dni vo ...

Dohodou Přerov
753 01
356 x

Svářeč - obsluha svařovacího automatu/robotu - Německo - TOP - [26.5. 2019]
Pro našeho klienta sídlícího v Německu u města Münster hledáme obsluhu svařovacího automatu. Nástup od 21.01.2019. Požadujeme: - praxe na pozici svářeče minimálně 3 roky - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost a spolehlivost Nabízíme: - stabilní a dlouhodobou práci na HPP - m ...

60 000 Kč Zahraničí
987 66
343 x

Operátor výroby - [4.4. 2019]
NÁPLŇ PRÁCE: -obsluha robotických zařízení -Vizuální kontrola kvality výrobků POŽADUJEME: -Fyzickou zdatnost, zodpovědnost, spolehlivost. NABÍZÍME: -Hlavní pracovní poměr, lze i dpč -Plnohodnotné zaškolení, stabilní zaměstnání MZDA: 100 Kč/hod NÁSTUP: -Ihned Více info tel. 608 060 707 ...

V textu Přerov
753 01
179 x

HLEDÁM zajímavou práci,svářeč CO2 135,automechanik,zámečník - [1.4. 2019]
HLEDÁM zajímavou práci,svářeč CO2 135,automechanik,zámečník
na Kyjovsku,Hodonínsku hledám zajímavou práci,směny,soboty nebo neděle nevadí,praxe svářeč,mechanik osobáky,náklaďáky,VZV,ale klidně i obsluha linky,údržbář atd. děkuji za seriozní nabídky z okresu hodonín,písemně,telefon vymyšlenýp

Dohodou Hodonín
696 42
256 x