Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Vedoucí montérů průmyslových staveb (výrobní a skladové haly - TOP - [25.5. 2019]
Vedoucí montérů průmyslových staveb (výrobní a skladové haly
Náplň práce: Práce v Belgii (Antverpy). Obkládání ocelových konstrukcí sendvičovými panely, pokládka ocelových panelů na střechy a obkládání oken a bran (vjezdů, vrat) plechovými profily. Komunikace s belgickými stavbyvedoucími, zodpovědnost za kvalitu práce svěřených lidí (Čechů), plánování prac ...

100 000 Kč Zahraničí
987 66
883 x

Vedoucí elektromontérů - TOP - [1.5. 2019]
Vedoucí elektromontérů
Jsi elektrikář s praxí a zkušenostmi? Přemýšlíš o změně zaměstnání? Pak je naše nabídka určena právě tobě. Hledáme do naše týmu nového kolegu, který by měl na starost partu elektrikářů. Potřebujeme, aby ses uměl rozhodovat, plánovat práci nejen sobě, ale i lidem, které budeš mít na starost. Měl bys ...

35 000 Kč Brno
602 00
180 x