Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-2 inzerátů z 2 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Zámečník, Frýdek-Místek - TOP - [9.12. 2018]
Zámečník: Náplň práce: • Skládaní, chystaní, příprava pro svářeče Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Platný základní kurz na svařování (CO2) • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravovaní v kantýně ...

V textu Frýdek - Místek
738 01
232 x

Brusič, Frýdek-Místek - TOP - [2.12. 2018]
Náplň práce: • Broušení, chystaní materiálu pro svářeče zámečníky, skládaní Požadujeme: • Praxi v oboru, samostatnost, flexibilita, • Výhodou vazačský, jeřábnický průkaz Nabízíme: • Práce dlouhodobého charakteru • Možnost přesčasu • Stravovaní v kantýně • Ubytování Plat: HPP: 130 Kč, OSV ...

739 51
431 x