Hlavní stránka

Kategorie

Inzerát byl vymazán.

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-20 inzerátů z 28 Mzda/plat Lokalita Zobrazeno
Příjmeme Pizzaře (fastfood) - [13.9. 2018]
pizza za sto hledá Pizzaře pro pobočku Praha 9-čakovice.Praxe výhodou,zaučit není problém.Platové podmínky 1300 den.Pracovní doba 9:30-21:00,střídání z kolegou na domluvě.Prosím volat jen važní zajemci. 722 137 687 721 767 530

V textu Praha 9
196 00
53 x

Hledáme pizzaře / pizzařku - [12.9. 2018]
Hledáme pizzaře / pizzařku
Dobrý den, pro nově otevřenou pizzerii hledáme pizzaře/pizzařku.Platové podmínky 1700 kč čistého za odpracovanou směnu - provozovna se nachází na Praze 9.

1 700 Kč Praha 9
198 00
78 x

Přijmu pizzaře - [12.9. 2018]
Do provozovny v Ostravě Mariánských Horách přijmeme samostatného pizzaře. Plat od 110,-Kč/hod. Tel. 608 026 041

110 Kč Ostrava
725 26
25 x

Hledáme zaměstnance - [10.9. 2018]
Pro Novou pobočku Pizza Boleslav v Neratovicích hledáme kvalifikované zaměstnance na pozicice:Pizzař,kuchař/kuchařka,rozvozce jídla. Možnost zaměstnání na HPP/VPP Bližší informace na tel.čísle:725835556

Dohodou Mělník
277 11
51 x

Kuchar,pizzar NORSKO 37tis cisteho(ubytovani a jidlo zdarma) - [8.9. 2018]
Do restaurace v Norsku hledáme kuchaře a pizzaře. Náplní práce pizzaře je výroba čerstvé pizzy a také výpomoc kuchařům. Zkušenosti na podobné pozici v pizzerii a základní znalost AJ výhodou. Ubytování a jídlo zdarma. Měsíční plat 37 000,-kc cisteho.

37 000 Kč Praha 5
155 21
110 x

Práce Pizzař - TOP - [5.9. 2018]
Práce Pizzař
Náplň práce: -samostatná příprava pizzy, zodpovědnost za chod kuchyně, dodržování hygienických předpisů. Pžadujeme: -čistý výpis z rejstříku trestů, platný zdravotní průkaz. -precíznost k práci, časovou flexibilitu, spolehlivost slušné vystupování, smysl pro čistotu a pořádek ...

V textu Praha 1
110 00
341 x

Pizzař/Kuchař Praha 4, Šeberov - [3.9. 2018]
Do provozovny Pizza do krabice přijmeme pizzaře na hlavní pracovní poměr (HPP). Perfektní pracovní doba (Po 14-20, Út-So 11-20, Ne 12-20h), dobré finanční ohodnocení (fix+bonusy+cestovné) v pohodovém kolektivu. Práce na kr/dl týden, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Praha 4, Šeberov

Dohodou Praha 4
149 00
60 x

Pokladní, asistentka Pizzaře Praha 4, Šeberov - [3.9. 2018]
Do provozovny Pizza do krabice přijmeme kolegyni na HPP, na pokladnu, přípravu a objednávky. Perfektní pracovní doba (Po 14-20, Út-So 11-20, Ne 12-20h), dobré finanční ohodnocení v pohodovém kolektivu. Práce na kr/dl týden, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Praha 4, Šeberov

149 00
42 x

Pokladní, asistentka Pizzaře Želivec Praha-východ - [3.9. 2018]
Do provozovny Pizza do krabice přijmeme kolegyni na HPP, na pokladnu, přípravu a objednávky. Perfektní pracovní doba (Po 14-20, Út-So 11-20, Ne 12-20h), dobré finanční ohodnocení v pohodovém kolektivu. Práce na kr/dl týden, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Želivec okr. Praha-východ

Dohodou Praha - východ
251 68
44 x

Pizzař/Kuchař Želivec Praha-východ - [3.9. 2018]
Do provozovny Pizza do krabice přijmeme pizzaře na hlavní pracovní poměr (HPP). Perfektní pracovní doba (Po 14-20, Út-So 11-20, Ne 12-20h), dobré finanční ohodnocení (fix+bonusy+cestovné) v pohodovém kolektivu. Práce na kr/dl týden, nástup možný ihned. Místo výkonu práce: Želivec okr. Praha-východ

251 68
46 x

Přijmu pizzaře - [2.9. 2018]
Přijmu samostatného pizzaře/ku do provozovny na Praze 8. Jedná se o rozvoz pizzy ne restauraci. Prosím volejte nebo pište jen vážní zájemci.

Dohodou Praha 8
184 00
100 x

Pizzař - [2.9. 2018]
Do mladého kolektivu hledáme pizzaře/ku v Brně. Nástup možný ihned, finanční ohodnocení podle domluvy a praxe. Lze i brigádně i na HPP.

Dohodou Brno
603 00
80 x

Pizzař / Pizzařka - [2.9. 2018]
Pizzař / Pizzařka
Do rodinného podniku příjmeme pizzaře / pizzařku. Směna 10:30 - 21:30 (podle objednávek). 1.700,- /den. V případě zájmu volejte na 604900593. Těšíme se na případnou spolupráci. Team Sull'angolo.

1 700 Kč Praha 4
140 00
156 x

Kuchař - pizzař - [28.8. 2018]
Kuchař - pizzař
Do našeho kolektivu v nově otevřené pizzerii v Tanvaldě přijmeme kuchaře na HPP. Nástup možný ihned. Pracovní doba krátký a dlouhý týden, mzda 16 000 Kč čistého. Požadujeme ochotu a chuť učit se novým věcem, dochvilnost, pracovitost a smysl pro čistotu. Vyučení není nutné,rádi zaučíme.

V textu Jablonec nad Nisou
468 41
78 x

Prodavačka - TOP - [28.8. 2018]
Pizzerie na Praze 5 přijme do svého kolektivu prodavačku. Praxe není nutná rádi zaučíme.

Dohodou Praha 5
158 00
261 x

Pizzař - [25.8. 2018]
Pobočka pizzy do krabice.cz Kunratice prijme pizzaře. Podminka je cisty trestni rejstrik, spolehlivost, dochvilnost, prijemne vystupovani. Cca 14 dni v měsíci. Plat 1400/den. Cca 80 pizz denne

1 400 Kč Praha 10
104 00
81 x

Pizzař - Pizzařka - [24.8. 2018]
Hotel Florian Sedlčany hledá vhodného kandidáta/tku na pozici Pizzař - Pizzařka. Praxe v oboru není nutná, rádi Vás zaučíme a ukážeme jak se dělá nejlepší pizza v okolí. Požadujeme ale spolehlivost, čistý trestní rejstřík a chuť pracovat. Nabízíme dvousměnný provoz, smlouvu na HPP, stabilní zázemí r ...

V textu Příbram
264 01
64 x

Pizzař Praha 2, 150Kč/hodina - výplata po směně - [12.8. 2018]
Hledáme pizzaře 2 směnný provoz (denní - noční) Náplň práce: -samostatná příprava pizzy, dodržování hygienických předpisů. Požadujeme: -platný zdravotní průkaz. -spolehlivost slušné vystupování, smysl pro čistotu a pořádek. Více informací na osobní schůzce

150 Kč Praha 2
120 00
169 x

Pizzař / rozvoz - [12.8. 2018]
Dobrý den, do naší zavedené pizzerie na Praze 3 přijmeme pizzaře. Zkušenost s děláním pizzy je výhodou. Rádi ale zaučíme i nováčky. Peníze každý den po směně. Pracovní doba je od 11 do 22 hod. Dále přijmeme člověka na rozvoz. Vlastní vozidlo velkou výhodou. Pracovní doba je stejná, tedy od 11 ...

25 000 Kč Praha 3
130 00
206 x

Přijmeme Pizzaře(ku) - [6.8. 2018]
Do zavedené pizzerie v centru Plzně přijmeme pizzaře(ku). Směny krátký/dlouhý týden. Nevyučené zaučíme. Nástup dle dohody.Zájemci volejte 603 810 651.

20 000 Kč Plzeň
301 00
88 x

Stránka: 1 2 Další