Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100231866

Kategorie

Montážní dělník

- [1.2. 2019]

Požadavky:
ZŠ / SŠ vzdělání, praxe v plastikářské výrobě výhodou ne podmínkou, ochota pracovat ve třísměnném provozu, pracovitost a manuální zručnost, trestní bezúhonnost a dobrá pracovní morálka, dobrý zdravotní stav – bez alergie na lepidla, práce je fyzicky nenáročná vhodná i pro ženy.

Nabídka:
práce na HPP nebo DPČ, nástupní mzda 95 Kč/hod., vhodné pro absolventy, nástup možný IHNED, čisté pracovní prostředí, stabilní zázemí prosperující firmy, příspěvek na dojíždění, zaučení a perspektiva dalšího vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu.
Benefity: svoz do práce a z práce v rámci Olomouce, docházkový bonus až 1500 Kč každý měsíc, příplatky za práci přesčas a odměna za práci v noci.

Životopisy zasílejte na pazdera@123-prace.cz. Více informací na e-mailu nebo na tel. 727 974 848.

Pracovní náplň:
montážní práce v automobilovém průmyslu, kompletace plastových dílů, potahování plastových dílů kůží, potisk plastových dílů.

Telefon:

Jaroslav Pazdera
727974848

Lokalita:796 01 Prostějov

Vidělo:

242 lidí

Mzda/plat:

V textu