Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 100331481

Kategorie

Pomocná asistentka a účetní

- [3.2. 2019]

Hledáme asistentku a pomocnou účetní pro menší firmu na zkrácený úvazek nebo DPP.
Předmět podnikání: obchod se zemědělskou technikou.
Náplň práce: zpracování dokladů, mzdy, vedení zakázek, fakturace, zastupovaní na úřadech.
Požadujeme: základy podvojného účetnictví, znalost excel, word, řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou znalost německého nebo anglického jazyka.

Místo výkonu práce: Vojnův Městec, okres Žďár nad Sázavou. Možnost částečně home office.
Práce je vhodná i při mateřské dovolené.

Stručný životopis posílejte na info@ctvservis.cz
Tel: +420 775 680 550

Telefon:

CTV SERVIS
775680550

Lokalita:591 01 Žďár nad Sázavou

Vidělo:

173 lidí

Mzda/plat:

Dohodou