Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100409674

Kategorie

Ideální práce pro muže, ženy a páry s ubytkem ZDARMA

- TOP - [12.2. 2019]

Pracuj jako operátor výroby u jedné z největších světových firem ve výrobě spotřební elektroniky – Panasonic. Buď součástí týmu, který se skládá z celkově více než 10 tisíc zaměstnanců. Nabízíme ti výkonnostní a docházkové bonusy, moderní a čisté pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity a množství dalších výhod.

Náplň práce:

Výroba rádií, autorádií a elektrosoučástek
Obsluha strojů – balení, vážení, kontrola a správné etiketování
Pravidelná údržba strojů
Kontrola kvality výrobků

Požadavky:

Minimální dosažené vzdělání – základní
Dobrá motorika rukou a zručnost
Ochota pracovat ve 12hodinových směnách
Chuť pracovat v elektrotechnickém průmyslu

Nabízíme:

Stabilní výdělek 23 500 Kč
Výkonnostní a docházkové bonusy
Ubytování a doprava zdarma
Možnost ubytovat i páry
Příspěvek na stravu v závodní jídelně
Možnost získávat zkušenosti i bez předchozí praxe
Čisté a klimatizované pracovní prostředí
Pracovní pomůcky a oblečení
Možnost využít závodního lékaře
Slevy na výrobky značky Panasonic
Zvýhodněné vstupenky do Pardubického divadla

TČ: +420232 232 552, nebo zita.havrilova@manuvia.com

Telefon:

Express people
0220839500

Lokalita:530 02 Pardubice