Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 100467250

Kategorie

IT technik na prodejně s repasovanými PC/NTB

- [6.2. 2019]

Nabídka:
Plat až 30 000,-Kč ČISTÉHO + mimořádné ohodnocení.
Motivační a bonusové složky v platu.
Dlouhodobý pracovní poměr.
Fixní pracovní doba Po-Pá 10-18h.
Nástup ihned.
V případě zájmu možnost přesčasů nebo práce o víkendech.

Pracovní náplň:
Řešení servisních požadavků (reinstalace, čištění, odvirování...).
Repase použitých PC sestav a notebooků (příprava na prodej).
Přímý kontakt s koncovým uživatelem na prodejně.

Požadavky:
Praktické zkušenosti se zejména výpočetní technikou po HW i SW stránce.
Příjemné vystupování a ochota věnovat se zákazníkovi.
Zájem o IT.

Telefon:

Ing. Jan Fuka
728555222

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

97 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč