Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100473780

Lehká manuální práce/muži,ženy,páry/ubytování/výdělek až 20.

- [7.2. 2019]

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost
- flexibilita - elektrotechnické vzdělání výhodou
- odpovědný přístup k práci, samostatnost
- ochotu učit se novým věcem
Nabídka

- stabilní práci na pracovní smlouvu
- ubytování ZDARMA
- příspěvek na stravu
- pravidelné zálohy
- možnost přesčasů
- výrobní bonusy
- stravování ve firemní jídelně
Pracovní náplň

Pro významného klienta působící ve výrobě počítačových sestav přijmeme operátory do výroby.
- montáž výrobků podle pracovního postupu
Poznámka

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat telefonicky na 770 155 927 , nebo zprávou. Děkuji

Telefon:

Veronika Talavašková
770155927

Lokalita:535 01 Pardubice

Vidělo:

211 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč