Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 100530619

Kategorie

Účetní

- [8.2. 2019]

Sháníme účetní na HPP, DPP nebo IČ
Náplň práce
• kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností
• zpracování daňových agend
• měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH
• zpracování roční závěrky
• komunikace se státními orgány, FÚ, klienty
Požadavky
• minimální praxe: min. 1 rok v oboru účetnictví a daně
• dobré orientace v účetní a daňové problematice
• sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce
• zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a ochota se dále vzdělávat
• uživatelská znalost MS Office
• znalost práce s účetním SW POHODA výhodou

Nabízíme
• práci ve stabilní společnosti
• příjemný pracovní kolektiv
• multikulturní prostředí
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou, DPP, DPČ nebo IČ
• nástup možný ihned nebo dle domluvy
• odměna od 20.000 Kč
Pošlete nám životopis:
email: administrativa2017@email.cz
nebo kontaktujte telefonicky: 608 320 848

Telefon:

Office Centre Korunni
608320848

Lokalita:160 00 Praha 6

Vidělo:

136 lidí

Mzda/plat:

25 000 Kč