Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Finance a ekonomika > Inzerát č. 100656574

Kategorie

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ - HPP, DPP nebo IČ

- [11.2. 2019]

Zabýváme se dlouhodobě vedením účetnictví, daňové evidence či mzdové agendy. Nyní hledáme Vás do pobočky v Praze 4.

SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ na HPP,DPP nebo IČ

Co vás čeká
- kompletní zpracování účetní agendy přidělených společností s různým předmětem podnikání dle ÚS
zpracování daňových agend
- měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH,
- zpracování roční závěrky
- komunikace se státními orgány, především FÚ

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- minimální praxe: min. 3 roky v oboru účetnictví a daně
- dobré orientace v účetní a daňové problematice
- zkušenost se samostatným vedením účetnictví
- sestavení účetní závěrky včetně výkazů (rozvaha, výkaz zisku a ztráty), příprava přílohy k účetní závěrce
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, aktivní přístup
- Uživatelská znalost MS Office
- znalost účetního programu Pohoda výhodou

- znalost mzdového účetnictví výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- práci ve stabilní společnosti
- příjemný pracovní kolektiv
- multikulturní prostředí
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou,DPP, DPČ nebo IČ
- nástup možný ihned nebo dle domluvy
- odměna od 25.000 Kč - 40.000 Kč

Pošlete nám životopis do jednoho týdne Vám oslovíme.
email : nuzamisro@gmail.com

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální evidenci po dobu výběrového řízení na danou pracovní pozici.

Telefon:

Thanh Tranová
773186867

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

183 lidí

Mzda/plat:

40 000 Kč