Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100710625

Kategorie

Montážní dělník bez praxe - Brno Slatina

- [12.2. 2019]

Nemáte praxi? Nevadí! Rádi Vás zaučíme!

Co tedy stačí?
• zodpovědný a kladný přístup k práci
• pravidelná docházka
• vitalita
• manuální zručnost
Nabídka
Stabilní a dlouhodobá práce na HPP s možným postupem na další pozice
• nástupní čistá mzda 19.339 Kč
• příplatky za přesčasy, odpolední a noční dle zákona
• příplatky za směnnost 900 - 3.900 Kč
• možnost záloh po odpracovaném týdnu
• dovolená 25 dní
• neomezený měsíční paušál u O2
• směnnost: dvousměnný, třísměnný nebo nepřetržitý
• stravování v podnikové jídelně za zvýhodněné stravné
Pracovní náplň
• Zabezpečování různých výrobních operací na jednotlivých odděleních:
výroba a montáž, kontrola, balení, šroubování, lisování, pájení

• Vykonávání více operací podle pracovních instrukcí na pozici
• Práce ve stoje u výrobní linky
• Pracovní prostředí je čisté, suché, teplé
• Práce je fyzicky nenáročná
• Při práci se používají ochranné pomůcky: pracovní oblečení, pracovní obuv, rukavice
Poznámka
Zájemci zašlete svůj životopis prostřednictvím emailu barbora.janku@manuvia.com, my Vás následně pozveme na osobní schůzku.

Telefon:

Janků
770155923

Lokalita:613 00 Brno

Vidělo:

227 lidí

Mzda/plat:

25 084 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Volné pozice ve výrobě - [18.2. 2019]
Hledáme na HPP šikovné pracovníky do výroby i bez vyučení na pracovní pozice CNC, svářeč, skladník-vzv, montážní dělník. Ubytování zajištěno. Mzda od 22.000Kč dle pozice

22 000 Kč České Budějovice
370 01
51 x

Volné pozice CNC, VZV, montážní dělník - [18.2. 2019]
Hledáme šikovné a pracovité lidi. Do oblasti Kaplice u Českého Krumlova. Volné pozice jsou CNC, svářeč, skladník atd. Ubytování zdarma, mzda od 22.000Kč

22 000 Kč Český Krumlov
382 41
29 x

Montážní dělník - Německo - TOP - [19.2. 2019]
Pro našeho klienta sídlícího v Německu u města Lindau hledáme několik dělníků na montážní, řezací a vrtací práce. Délka zakázky 1-2 měsíce. Požadujeme: - orientace ve výkresové dokumentaci - samostatnost a spolehlivost Nabízíme: - stabilní a dlouhodobou práci na HPP - mzda 10 EUR/hod či ...

43 000 Kč Zahraničí
987 66
490 x

Montážní dělník bez praxe s ubytováním, bonusy i zálohami - [30.1. 2019]
Montážní dělník bez praxe s ubytováním, bonusy i zálohami
Nemáte praxi? Nevadí! Rádi Vás bez problémů zaučíme! Stačí manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci! Těšíme se na spolupráci u které je samozřejmostí: - dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP ve společnosti s tradicí - motivující mzda s bonusy - možnost čerpání záloh - možné pře ...

24 000 Kč Jihlava
586 01
273 x