Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100711683

Kategorie

Operátor výroby

- [12.2. 2019]

Přijmeme operátory do výroby profilů. Požadujeme vyučení v oboru strojní zámečník, automechanik apod., ŘP sk. C výhodou. Životopisy zasílejte na email: info@czprofil.com nebo kontaktujte tel. +420 602 529 150

Telefon:

Juraj Dankanin
602529150

Lokalita:687 54 Uherské Hradiště

Vidělo:

124 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Seřizovač - zámečník - TOP - [19.2. 2019]
Seřizovač - zámečník
Informace o pracovním místě Hledáme do svého týmu nové spoluhráče. Můžeš být starší, mladší. Hlavně, že máš chuť pracovat. Nabízíme ti práci v nadnárodní společnosti, která se zabývá výrobou nákupních košíků, regálových systémů, transportních vozíků. Můžeš pracovat ve skvělém kolektivu, pod vedením ...

V textu Olomouc
779 00
270 x

Operátorka výroby pro potravinářství - [12.2. 2019]
Přijmeme operátorku výroby pro potravinářství na provozovně ve Strážnici (výroba polotovarů pizzy) POUZE RANNÍ SMĚNA. Nástup možný ihned. Požadujeme: -zručnost -spolehlivost -flexibilita -potravinářský průkaz Nabízíme: -dobré platové ohodnocení dle produktivity práce Životopisy zasí ...

Dohodou Hodonín
696 62
123 x

Přijmeme operátory do výroby profilů - [8.2. 2019]

V textu Uherské Hradiště
687 54
169 x

Operátor logistiky - TOP - [14.2. 2019]
Náplň práce: zásobování výrobních linek,obsluha manipulační techniky,nakládka a vykládka zboží. Požadujeme : průkaz VZV (možnost obnovení) spolehlivost a pravidelnou docházku. Nabízíme : HPP atraktivní mzdové ohodnocení týdenní zálohy možnost využití svozů z Mladé Boleslavi v případě záj ...

120 Kč Liberec
460 10
236 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze