Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 100734074

Kategorie

Elektromontážník bez nutnosti praxe

- [13.2. 2019]

Požadavky
Baví Vás manuální práce? Chcete chodit z práce bez starostí a s "čistou" hlavou? Oceníte více volného času pro sebe, rodinu či koníčka?

Nemáte praxi? Nevadí!

Nevyžadujeme předchozí praxi, práce je vhodná i pro čerstvé absolventy.
Rádi Vás na tuhle pozici zaučíme!

Vhodné jak pro muže, tak pro ženy
Nabídka
Nabízíme dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP:
- hodinová mzda 104 Kč
- 100% příplatek za každou víkendovou směnu navíc + zákonné příplatky
- práce JEN 3 DNY V TÝDNU (NE, PO, UT nebo ST, ČT, PÁ)
- směny jsou pouze ranní - 06:00 - 18:00
- půlroční/roční bonusy
- možnost přesčasů
- čisté pracovní prostředí
- autobusová doprava do zaměstnání a zpět zdarma (hlavní nádraží, ústřední hřbitov)
Pracovní náplň
- Vaší náplní práce je výroba a kompletace drobných elektro součástek
Poznámka
Zájemci zašlete svůj životopis prostřednictvím emailu barbora.janku@manuviacom.
Budeme Vás kontaktovat telefonicky, abychom Vás pozvali na pohovor.

Telefon:

Janků
770155923

Lokalita:664 42 Brno

Vidělo:

183 lidí

Mzda/plat:

23 500 Kč