Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 100748937

Kategorie

Brigádníci pro obsluhu letní zahrádky Hotel Lipnice

- [13.2. 2019]

Firma Intralex s.r.o. hledá do svého týmu v malém hotelu Hotelu Lipnice brigádníky pro obsluhu letní zahrádky

Náplň práce:
- příjem objednávek a obsluha hostů na hotelové letní zahrádce

Požadujeme:
Pohodovou, spolehlivou a samostatnou bytost, která je:
- flexibilní
- má chuť do práce a
- je komunikativní

Nabízíme:
- práci v přátelském prostředí s bezva kolektivem
- mzdu od 90 Kč/hod.

Místo výkonu práce:
Lipnice and Sázavou
Nástup do práce:
polovina března 2019

Kontakt:
Zájemci hlašte se na telefonním čísle: 728 509 824

Telefon:

Intralex
728509824

Lokalita:582 32 Havlíčkův Brod

Vidělo:

193 lidí

Mzda/plat:

V textu