Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 101290107

Kategorie

CNC HORIZONTKÁŘ - od 200,- / h čistého

- TOP - [5.3. 2019]

Na HPP přijmeme pracovníky na pozici HORIZONTKÁŘ / CNC HORIZONTKÁŘ (od 200,-/h čistého).

Náplň práce:
- seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí
- frézování plochých a skříňových součástí, osazení, vybrání, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách
- práce na strojích WD 160A, WD 160HC

Požadujeme:
- vyučení v požadovaném oboru / bez vyučení s prokazatelnou praxí
- znalost systému Heidenhain
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost používání komunálních měřidel
- spolehlivost, pracovitost a odpovědnost

Nabízíme:
- nástupní mzdu od 200,-/h čistého (dle praxe a zkušeností)
- příspěvek na dopravu / hrazené ubytování
- možnost týdenních záloh

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na cv@dimonaxar.com, kontaktovat nás také můžete na tel.: +420 776 161 768.

Souhlas dle GDPR:

Zasláním životopisu udělujete souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v životopise společností Dimonaxar s.r.o., se sídlem Horní Sukolom 59, Uničov, 783 91 (dále jen "správce").

Tento souhlas udělujete pro všechny údaje obsažené v životopise a v přiložených dokumentech, a to ode dne udělení souhlasu po dobu maximálně 5 let. Souhlasíte také s předávání osobních údajů potenciálním zaměstnavatelům, pro které správce zajišťuje výběr, nebo kteří si u správce zadali inzerci pracovních pozic.

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci správce jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.

Telefon:

Roman
776161768

Lokalita:783 91 Olomouc

Vidělo:

302 lidí

Mzda/plat:

V textu