Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 101401038

Kategorie

Obsluha zařízení na lití plastů - nástup 135 Kč + prémie

- TOP - [26.3. 2019]

Máte šikovné ruce, jste týmový hráč a těší vás kvalita vaší práce? Máte zkušenosti z výroby anebo byste je naopak u nás chtěli získat? Troufnete si na 3-směnný provoz a nebojíte se fyzické práce?

Koever je německá společnost s více než 140ti letou tradicí ve zpracování plastů. Prvotřídní kvalita a zkušenosti nás řadí mezi nejznámější dodavatele v oblasti rotačního tváření plastů. Pro naši pobočku v Libčicích nad Vltavou hledáme nové spolupracovníky (muže).

AGENTURY NEVOLAT!!!

Operátor výroby / obsluha stroje na rotační tváření plastu

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

- Budete obsluhovat tvářecí mašinu, plnit formy granulátem a vyjímat z nich hotové plastové výlisky
- Každý produkt před dokončením zkontrolujete a případně upravíte tak, aby dosáhl odpovídajících parametrů a kvality
- Budete manipulovat s hotovými výrobky, vkládat je do CNC strojů a dokončovat jejich finální podobu

CO VÁM NABÍZÍME:

- Mzdu až 37 000 Kč
- Po 6ti odpracovaných měsících prémie 12.500 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Měsíční bonusy za kvalitu a přesčasy
- Docházkový bonus
- Příspěvek na životní nebo penzjiní připojištění
- Stravenky

Libčice nad Vltavou mají výborné vlakové spojení do Kralup nad Vltavou (7 min.) a do centra Prahy na Masarykovo nádraží (22 min.). Autem je to 10 minut na dálnici D8.

Přijďte se k nám do Koeveru podívat a domluvit se, co a jak.

Telefon:

Jan Laurin
774456434

Lokalita:252 66 Praha - západ

Vidělo:

680 lidí

Mzda/plat:

24 600 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Mistr výroby - řízení a obsluha recyklační linky - [16.4. 2019]
Parametry volného místa: - řízení výrobní linky - dodržování kvality výroby dle norem - udržování výrobní linky a techniky v řádném technickém stavu - vedení řádné evidence dokumentů a směnových výkazů - odpovědnost za hotovou výrobu - plánování výrobní linky s ohledem na požadavky - vede ...

30 000 Kč Česká Lípa
471 27
76 x

Mlékárna Pragolaktos, Kyje - Obsluha výrobní linky - [9.3. 2019]
Mlékárna Pragolaktos, Kyje - Obsluha výrobní linky
Pracovní náplň: - Obsluha plnících strojů a zařízení na výrobu UHT (trvanlivého) mléka - Kontrola výrobního zařízení + drobné seřízení strojů a preventivní údržba - Podíl na vedení výrobních provozních záznamů Požadujeme: - SOU zakončené min. výučním listem technického směru - Základní tec ...

25 000 Kč Praha 9
198 00
161 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze