Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 101538489

Kategorie

Svarec tig 141 nerez Smirice hk

- TOP - [8.4. 2019]

Hledáme šikovné svarece tig na nerezove plechy do 1.5mm. Jedna se o výrobu gastro nábytku do hotelu. Svařování s dratem i bez dratu.Nastup ihned, plat 170kc čistého na smlouvu.

Telefon:

Scepko
731157171

Lokalita:500 02 Hradec Králové

Vidělo:

402 lidí

Mzda/plat:

30 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Svareci 141 tig, nerezove plechy do 2mm - [17.4. 2019]
Hledame svarece tig 141 nerez do gastro vyroby. Svarovani plechu do 2mm s dratem i bez dratu. Nastup ihned v cetne ubytovani a zaloh. 170/180kc cisteho

31 000 Kč Hradec Králové
503 03
52 x

Svářeč TIG-hliník - TOP - [17.4. 2019]
Svářeč TIG-hliník
Náplň práce: -svařování dveří a jejich komponentů pro kolejová vozidla Požadujeme: - manuální zručnost - praxi ve svařování hliníku - dobrý fyzický a zdravotní stav - spolehlivost a zodpovědný přístup k práci Nabízíme: - zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti - práci ve vstř ...

36 000 Kč Nový Jičín
742 13
156 x

SVAREC TIG NEREZ,BRUSIC LESTIC - TOP - [18.4. 2019]
PRIJMU SVARECE TIG NEREZ NA SVAROVANI NEREZOVICH RAMU,POLNOHOSPODARSKYCH KOMPONENTU ATD DO 3mm. Nastup ihned v cetne ubytovani.Plat 170kc cisteho

29 000 Kč Ústí nad Orlicí
564 01
104 x

Svarec tig nerez - Smiřice Hradec Kralove - TOP - [18.4. 2019]
Hledam sikovne svarece na nerez,tloustka materialu do 3mm. Pekna práce v peknym prostředí Gastronomie. Nastupni plat 170kc cisteho s ubytovanim.info 731157171

29 000 Kč Hradec Králové
503 03
98 x

SVAREČ TIG 141 NEREZ I CERNY MATERIAL - TOP - [7.4. 2019]
HLEDAME SVARECE TIG 141 DO KOVO VYROBY. SVAROVANI PLECHU DO 3mm A KOMPONENTU DO OS.VLAKU. PLAT 160KC CISTEHO NASTUP + TYDNE ZALOHY + PRISPEVEK NA UBYTOVANI 2500KC. NASTUP IHNED NA HPP

28 000 Kč Kutná Hora
285 32
249 x

NÝŘANY - TIG 141 (nerez, černý) - TOP - [19.3. 2019]
NÝŘANY - TIG 141 (nerez, černý)
Přijmeme svářeči TIG 141(nerez, černý) do Nýřan (u Plzně). Nabízíme dobré finanční ohodnocení od 190,-/h (čistého), týdenní zálohy + hrazené ubytování - RD. Možná i DPČ.

42 000 Kč Plzeň-sever
330 23
367 x