Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 101542655

Kategorie

Hledáme skladníky s VZV

- TOP - [19.4. 2019]

Náplň práce: dodávání a příprava materiálu do výroby, nakládání a vykládání kamionu, balení materiálu apod.
Požadavky: zkušenosti ve skladu, platný průkaz VZV výhodou, dobrý zdravotní stav.
Čistá hodinová odměna: 125- 130 Kč/hod.
Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
Odměny od mistra za kvalitu práce.
Smlouva na HPP.
Možnost přechodu pod kmen.
Pracovní doba: 8 hodinové směny (2 směnný provoz - ranní a odpolední) + přesčasy Ubytování -zajištěno v Kopřivnici.
Místo výkonu: Veřovice
Nástup: IHNED a nebo dle domluvy.

Bližší informace na tel.:725 605 521 Nebo mi také zasílejte životopisy na email: s.kovarova@idealwork.cz

Telefon:

Sára Kovářová
725605521

Lokalita:742 73 Nový Jičín

Vidělo:

404 lidí

Mzda/plat:

V textu