Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 101543096

Kategorie

Hledáme operátory na montáž schůdku

- TOP - [18.4. 2019]

Chceš být hodnocený podle pracovních výkonu a né podle, nálady nadřízeného?
Nabízíme Ti práci v přátelském kolektivu, v čistém a příjemném prostředí. Není to žádná pásová výroby ani práce v automotive!!!

Náplň práce: montáž profi schůdku, můstku, kloubových žebříku, nýtování, balení apod.
Požadavky: chuť pracovat a dobrý zdravotní stav.
Čistá hodinová odměna: 105 -110 Kč.
Příspěvek na dopravu 500 Kč/měsíc.
Odměny od mistra za kvalitu práce.
Pracovní doba: 8 hodinové směny(3 směnný provoz, ranní, odpolední a noční)+ přesčasy.
Smlouva na HPP.
Možnost přechodu pod kmen.
Ubytování zajištěno v Kopřivnici.
Místo výkonu: Veřovice
Nástup: ihned a nebo dle domluvy.

Bližší informace na tel.:725 605 521 Nebo mi také zasílejte životopisy na email: s.kovarova@idealwork.cz

Telefon:

Sára Kovářová
725605521

Lokalita:709 00 Ostrava

Vidělo:

586 lidí

Mzda/plat:

V textu