Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 101690203

Kategorie

Zámečník na živnost, nebo německou smlouvu

- [7.3. 2019]

Die SCC | INDUSTRIEMONTAGEN GmbH & Co. KG je specializovaná společnost se zaměřením na montáž průmyslových a závodních hal.

K podpoře našeho týmu hledáme právě Vás
4-5 průmyslových montérů do strojírenství, údržba (m/w/d)
Váše náplň práce:
• Odstraňování problémů na hydraulických a pneumatických strojích
• Uvedení do provozu a instalace
• Údržba
Váš profil:
• Dokončené odborné vzdělání jako mechanik, strojní inženýr nebo srovnatelná kvalifikace
• Nezávislá a odpovědná práce
• Týmová práce
• Ochota cestovat na montáže
• Řidičské oprávnění třídy B a vlastní auto výhodou
• Dobré znalosti německého jazyka
Naše nabídka - vaše šance:
• Komplexní školení
• Pravidelné vzdělávání
• Různé variabilní složky platu

Hodinová sazba na smlouvu 10-14Euro, diety, ubytování hrazeno zaměstnavatelem.
Plat živnostníka 17-22Euro/hodina

Hlašte se ještě dnes : bewerbung@sccgroup.de

SCC Industriemontagen
August-Bebel-Straße 11/13
D - 09113 Chemnitz

Telefon:

René Vinklárek
00420608496726

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

136 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Monter, pomocný dělník, Svarec, Pripravar, potrubar - [22.4. 2019]
Monter, pomocný dělník, Svarec, Pripravar, potrubar
Nabízíme celoroční práci svarecum, pripravarum, potrubarum, monterum, zámečníkum a pomocným dělníkům.Jedna se o montáž, demontáž potrubních rozvodu. Prace je v odvětví vodarenstvi Úpravny vod,vodojemy, čistírny odpadních vod a tak dále. Měsíčně 200hod a více!!! Možnost placeného ubytovani a dopravy ...

250 Kč Uherské Hradiště
686 01
49 x

Svářeč CO2 Zámečník 200czk/hod v čistom nástup ihned - TOP - [23.4. 2019]
Svářeč CO2 Zámečník 200czk/hod v čistom nástup ihned
Pro našeho zákazníka sídlícího v Čechách ve městě Hranice na Morave hledáme větší počet svářečů EN135/ZM1. Nástup ihneď. Co byste měli splňovat: - praxe jako svářeč alespoň 2 roky - platné certifikáty výhodou -výkresová dokumentace -EN135, ZM1 Co můžeme nabídnout našim zaměstnancům: - sta ...

V textu Přerov
753 01
89 x

Zámečník - TOP - [23.4. 2019]
Zámečník
Do naší firmy, hledáme zkušeného zámečníka pro výrobu plotů, pojezdných, posuvných a křídlových brán apod. Odměna za 20 pracovních dní 40 000,-Kč

40 000 Kč Brno venkov
691 23
142 x

Zámečník,potrubář - TOP - [23.4. 2019]
Zámečník,potrubář
Hledáme na novou pozici potrubáře. Hlavní požadavky : Samostatnost Jazyk: minimálně základy Německý jazyk Čtení výkresové dokumentace potrubí. Zkušenosti s potrubím, svařování + montáž Zkušenosti v oboru svařování, výroba montáže . Klademe důraz na samostatnost. Výhody: 17 eur ...

Dohodou Zlín
760 01
147 x

Poptáváme zámečníky, instalatéry, topenáře - [17.4. 2019]
Hledáme instalatéry, zámečníky, topenáře na montáže v ČR i zahraničí. Více informací na tel.: 777666341

Dohodou Liberec
460 06
43 x

Zamecnici, svareci - [17.4. 2019]
Shanim do Ostravy zamecniky, svarece s nastupem mozny ihned. Blizsi info na tel:728016321

1 Kč Ostrava
708 00
52 x