Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 101854682

Kategorie

Kontrolor/ka kvality

- [11.3. 2019]

SGP Sorting Group Czech Republic s.r.o. je třídící společnost, která je součástí skupiny evropského formátu SGP GROUP zabývající se kontrolou jakosti hlavně v automotive, která již více než 10 let podporuje tvorbu výběru, třídění a opravy komponentů a hotových výrobků ve 12 evropských zemích (Polsko, Česká republika, Slovensko, Španělsko, Německo, Itálie, Velká Británie, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Makedonie a Maďarsko

Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici KONTROLOR KVALITY.

Náplň práce:
-vizuální kontrola a demontáž dílů automotive
-komunikace s nadřízeným
-vypsání směnového reportu

Požadavky:
- ochota práce ve směnném provozu
- dobrý zdravotní stav (zrak)
- manuální zručnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
- 130kč/hod za práci o víkendu
- 10kč/hod - docházkový bonus
- stravenky 80kč/den - po zapracování
- zaškolení a odbornou pomoc
- nástup – IHNED

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj strukturovaný životopis na e-mail: eva.jamrikova@sgpgroup.eu
Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Telefon:

Eva Jamriková
702183524

Lokalita:747 41 Opava

Vidělo:

101 lidí

Mzda/plat:

140 Kč