Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 101855456

Kategorie

Zámečník a Svářeč CO2

- [11.3. 2019]

Přijmeme na Hlavní pracovní poměr Svářeče, Zámečníka bran a branek, zábradlí, ocelových konstrukcí. Jsme rodinná firma se sídlem v Mírovce u Havlíčkova Brodu.

Požadavky
- platný základní svářečský kurz CO2, TIG výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- znalost broušení

Nabídka
- 1 směnný provoz (ranní 7:00 - 15:30hod.)
- čistá mzda 120 Kč / hod.
- možnost domluvení přesčasů včetně soboty
- denní místnost pro občerstvení
- stravenky

Pracovní náplň
- jednoduché sváry (NE pohledové, NE rentgen, NE pevnostní)
- broušení
- převážně výroba bran, branek, zábradlí, ocelových konstrukcí atd.

Tel. +420 727 801 611

Telefon:

Roman Adamec - jenatel společnosti
727801611

Lokalita:580 01 Havlíčkův Brod

Vidělo:

142 lidí

Mzda/plat:

V textu