Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 101885310

Kategorie

Stavební dělník - Mistr

- [11.3. 2019]

Přijmeme na Hlavní pracovní poměr stavebního dělníka na montáže plotů, bran a branek, ocelových konstrukcí po Vysočině. Jsme rodinná firma se sídlem v Mírovce u Havlíčkova Brodu.

Požadavky
- platný řidičský průkaz sk. B, sk. E výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zručnost, samostatné rozhodování, časová flexibilita, ochota učit se nové věci.

Nabídka
- čistá mzda 130 Kč / hod.
- možnost domluvení přesčasů včetně sobot
- stravenky
- ochranné pracovní pomůcky

Pracovní náplň
- převážně montáž bran křídlových a nesených, branek, zábradlí, ocelových konstrukcí atd.
- montáž plotů

Tel. +420 727 801 611

Telefon:

Roman Adamec
727801611

Lokalita:580 01 Havlíčkův Brod

Vidělo:

95 lidí

Mzda/plat:

V textu