Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 101903016

Kategorie

Hledáme specialisty logistiky pro Anytime carsharing

- TOP - [27.3. 2019]

Přijmeme nového kolegu či kolegyni na pozici specialista logistiky do provozu carsharingového dopravního systému. Jedná se o systém pronájmu volně rozmístěných osobních aut v rámci města, které si může uživatel vyzvednout podle potřeby kdekoli ve městě, svézt se a nechat ho tam kde vystoupil.

náplň práce
Plánování denní agendy pro řidiče
Dohled nad dodržováním pracovních povinností řidičů
pravidelný reporting

požadujeme
SŠ vzdělání
Znalost anglického jazyka
Znalost MS Office
Samostatnost, zodpovědnost, preciznost
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Ochota učit se

Nabízíme
Práce v dynamické mezinárodní společnosti v centru města
Stravenky
mobilní telefon
Práce v příjemném kolektivu

dodatečné informace
Práce na směny

Spoločnosť D – Mobility Czech Republic s.r.o.
Peter Petrányi
hr@anytimecar.cz
+420 737 180 995

737180995

Lokalita:110 00 Praha 1

Vidělo:

223 lidí

Mzda/plat:

Dohodou