Hlavní stránka > Práce > Administrativa > Inzerát č. 102014932

Kategorie

Nabídka práce na pozici pomocné účetní - admin.pracovnice

- [14.3. 2019]

Do našeho týmu hledáme šikovnou a motivovanou kolegyni na pozici pomocné účetní, administrativní pracovnice .
Pracovní náplň:
• vedení a zpracování účetních a skladových dokladů ve firemním systému (přijaté a vystavené faktury, pokladní doklady, dodací listy, popř., příjmy apod.)
• vedení pokladní agendy (příjem, výdej)
• vyřizování firemní korespondence, elektronické pošty a telefonických hovorů
Požadujeme:
• znalost práce s PC
• pečlivost , příjemné a reprezentativní vystupování
• efektivní komunikaci, aktivní přístup, výkonnost
• Ochotu pracovat Po - Pá
Výhodou bude, když budete mít:
• praxi na obdobné pozici či možnost nástupu od 1.4.2019 (novou kolegyni si efektivně zaučíme)
Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti s přátelským týmem kolegů
• zajímavé platové ohodnocení
• 4 týdny dovolené
• práce ve společnosti Krutský spol, s.r.o. na adrese Škvorecká 871, 250 82 Úvaly
Pro více informací či domluvení pohovoru volejte na : 721 956 881.

Telefon:

Milan
721956881

Lokalita:250 82 Praha - východ

Vidělo:

121 lidí

Mzda/plat:

Dohodou