Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 103000528

Kategorie

Skladový operátor

- TOP - [27.5. 2019]

Pro našeho významného zákazníka ve strojírenském odvětví hledáme zaměstnance. Místo je vhodné i pro absolventy bez praxe

Nabízíme:
- plne hrazené ubytování, svozová autobusová doprava zdarma (Příbram - Obořište - Dobříš, Stará Huť - Mníšek pod Brdy - Dobříš)
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- ubytování 2-3 lužkové pokoje. Max. 20 min. pěšky od firmy
- příspěvek na stravuň
- práce v hale v čistém prostředí
- 25 dnu dovolené

Náplň práce:
- manuální zaskladňování v interním a externím skladu
- práce ve směnném provozu

Požadujeme:
- manuálně zručné lidi, ktreré baví a zajíma práce ve výrobě
- zdravotně zpusobilé členy výrobního týmu
- dochvílné a spolehlivé pracovníky

Mzda: od 19 000 Kč - 34 000 Kč
HPP: 110 - 115 Kč/hod

Telefon:

Nabor
734242893

Lokalita:263 01 Příbram

Vidělo:

257 lidí

Mzda/plat:

V textu