Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 103043447

Kategorie

Přijmeme řidiče FLiXBUSU

- [6.4. 2019]

Nabízíme:

- Celoroční garanci práce pro FLiXBUS
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nadstandardní platové ohodnocení v korunách i eurech
- Věrnostní bonusy, osobní ohodnocení, firemní bonusy
- Ubytování v Praze zdarma, hotelové ubytování v zahraničí
- Moderní vozový park (SETRA, Mercedes, MAN, Neoplan)
- Směny plánované s dlouhodobým časovým předstihem
- Nonstop dispečinkovou službu
- Zajímavou práci po celé Evropě
- Garantujeme minimálně 480 000,- Kč/19 000 € ČISTÉHO ROČNÍHO PŘÍJMU za 19 pracovních směn měsíčně

Požadujeme:

- Řidičský průkaz skupiny D, profesní průkaz, digitální kartu řidiče
- Alespoň minimální komunikační znalost německého nebo anglického jazyka
- Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a profesionalitu

Náplň práce:

- Přeprava osob v rámci pravidelné mezinárodní linkové autobusové dopravy
- Řízení svěřeného vozidla, starost o jeho čistotu a kontrolu jeho stavu
- Poskytování služeb klientům všech národností

Telefon:

Zdeněk Gottvald
00420731137707

Lokalita:140 00 Praha 4

Vidělo:

539 lidí

Mzda/plat:

V textu