Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 103108419

Kategorie

SVAREC TIG NEREZ,BRUSIC LESTIC

- TOP - [22.4. 2019]

PRIJMU SVARECE TIG NEREZ NA SVAROVANI NEREZOVICH RAMU,POLNOHOSPODARSKYCH KOMPONENTU ATD DO 3mm. Nastup ihned v cetne ubytovani.Plat 170kc cisteho

Telefon:

Kubišta
731157171

Lokalita:564 01 Ústí nad Orlicí

Vidělo:

187 lidí

Mzda/plat:

29 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Nabor lidi do stroj,prumyslu. Cela ČR - TOP - [13.5. 2019]
Prijmeme vetsi počet delniku. Brusice,svarece Co2 (tig), elektrikare paragraf (5678)soustruzniky,lakyrniky,CNC obsluhu. Nastup ihned v cetne ubytovani a zaloh

29 500 Kč Pardubice
530 02
466 x

Svareci 141 tig, nerezove plechy do 2mm - TOP - [24.5. 2019]
Hledame svarece tig 141 nerez do gastro vyroby. Svarovani plechu do 2mm s dratem i bez dratu. Nastup ihned v cetne ubytovani a zaloh. 170/180kc cisteho

31 000 Kč Hradec Králové
503 03
386 x

Svářeč TIG-hliník - TOP - [29.4. 2019]
Svářeč TIG-hliník
Náplň práce: -svařování dveří a jejich komponentů pro kolejová vozidla Požadujeme: - manuální zručnost - praxi ve svařování hliníku - dobrý fyzický a zdravotní stav - spolehlivost a zodpovědný přístup k práci Nabízíme: - zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti - práci ve vstř ...

36 000 Kč Nový Jičín
742 13
292 x

Svarec tig nerez - Smiřice Hradec Kralove - TOP - [29.4. 2019]
Hledam sikovne svarece na nerez,tloustka materialu do 3mm. Pekna práce v peknym prostředí Gastronomie. Nastupni plat 170kc cisteho s ubytovanim.info 731157171

29 000 Kč Hradec Králové
503 03
213 x

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Průmysl a výroba
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze