Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 103112616

Kategorie

CNC operátor, mzda 25000-32000, nástup pod kmen

- [8.4. 2019]

Požadavky

- Střední vzdělání s výučním listem v oboru obráběč kovů, nástrojař, zámečník nebo mechanik-opravář apod.
- Zodpovědný a důsledný přístup.
- Ochotu pracovat
- Znalost řídícího systému Heidenhain výhodou
- Zkušenosti s CNC obráběním výhodou

Nutné zaslav životopis.

Nabídka

- Zajímavá, dobře hodnocená a různorodá práce
- motivující mzda
- Zaškolení od zkušených kolegů
- 26 dní dovolené
- příspěvek na stravování
- penzijní připojištění
- nástup přímo pod kmen
- nástup možný ihned

Pracovní náplň

- Práce na CNC obráběcích centrech v prototypové výrobě zaměřené na automotive
- Jedná se o obrábění prototypových lisovacích nástrojů, prototypových dílů, designových a pohledových maket částí vozů a různých typů přípravků
- Podle zkušeností budete mít možnost práce na tří- a pěti-osých strojích.

Telefon:

Nikola Kováříková
733166613

Lokalita:508 01 Jičín

Vidělo:

177 lidí

Mzda/plat:

32 000 Kč