Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 103130844

Kategorie

Obráběč kovů CNC

- TOP - [17.4. 2019]

Náplň práce:
-obrábění kovů na CNC strojích (MORI SEKI, STYLE)
Požadujeme:
- manuální zručnost
- praxi v oboru CNC obrábění
- dobrý fyzický a zdravotní stav
- spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- zázemí ve stabilní a perspektivní společnosti
- práci ve vstřícném a přátelském kolektivu spolupracovníků
Jiná sdělení:
V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: pavel.drozd@sdpeople.cz nebo mne kontaktujte na tel.: +420 778 059 110. Nástup možný ihned.

Telefon:

Pavel Drozd
778059110

Lokalita:742 13 Nový Jičín

Vidělo:

220 lidí

Mzda/plat:

36 000 Kč