Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 103226737

Kategorie

Zahradník do sítě hotelů

- [10.4. 2019]

Hledáme zahradníka/zahradnici, který by mohl docházet do hotelu Na Zámečku a do hotelu Michael na pár hodin týdně a dohlížel nad správnou péčí o zahradu.

Náplň práce
- dohled a údržba zahrady v hotelu Na Zámečku a hotelu Michael

- komunikace a spolupráce s technikem a ředitelem hotelu

Požadujeme
- prokazatelná praxe na pozici zahradník, květinář min. 5 let

- časová flexibilita

Nabízíme
- pracovní doba dle domluvy s ředitelem

- práce na Dohodu o provedení práce

Telefon:

Radka Letošníková
732466056

Lokalita:106 00 Praha 10

Vidělo:

156 lidí

Mzda/plat:

10 000 Kč