Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > IT a telekomunikace > Inzerát č. 103472703

Kategorie

Senior frontend developer

- [16.4. 2019]

Společnost itify s.r.o. se věnuje zakázkové výrobě softwaru na zakázku. Našim klientům nabízíme vývoj zcela nového informačního systému na míru či úpravu a integraci již stávajících informačních systémů. Dále nabízíme konzultační a analytickou činnost ohledně metodiky agilního vývoje. A v neposlední řadě máme oddělení research and development, které se věnuje virtuální a rozšířené realitě.

Požadavky
ecmascript
java script, type script
angular 2+ (ideálně 7)
objektově OOP
Schopnost dekompozice problému z požadavků zákazníka
Schopnost pracovat agilní metodikou
rest api
IntelliJi IDEA
Note JS, NPM
Jasmine
Protractor
CSS, HTML, …
možnost spolupráce i na IČO

Nabízíme
volnou pracovní dobu
home office
variabilní pracovní náplň
pohodový a neformální kolektiv
občerstvení na pracovišti
relax room
firemní setkávání (laser game, lukostřelba..)
tvůrčí práce
prohlubování dosavadních znalostí, učení se nových
týmová práce