Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Brigády > Inzerát č. 103638318

Kategorie

Montáže - Rekonstrukce

- [21.4. 2019]

Přijmeme ihned na 3 měsíce nebo dle dohody brigádníka pro pozici-Řidič/Pomocný montážník. Požadavky: ŘP skup.B ,Bezúhonnost,Časová Flexibilita,fyzická zdatnost,man.zručnost,spolehlivost,zodpovědnost a pozitivní přístup k práci.
Náplň práce : řízení montážní dodávky(svoz a odvoz čety,doprava materiálu,naklad/výklad) a výpomoc při montážích oken,dveří či rekonstrukcích nemovitostí na klíč.Mzda dohodou podle schopností uchazeče.Prosím jen SMS , ozveme se zpět co nejdříve.

Telefon:

KB FITTERS
725554751

Lokalita:695 01 Hodonín

Vidělo:

348 lidí

Mzda/plat:

V textu
Vyhledat podobné inzeráty

©2019 Bazoš - Inzerce, Bazar Brigády
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze