Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Stavebnictví > Inzerát č. 103664463

Kategorie

Práce v Německu

- TOP - [28.4. 2019]

Hledáme schopné - zedníky, malíře, obkladače,
sádrokartonáře,elektrikáře,
svářeče, pokrývače

Nejlépe party 2 a více lidí (jeden ze skupiny musí mluvit německy)
Práce na ZL
Plat dle zkušenosti 15-18€ (výdělky 70000-90000)
Práce formou turnusů
Nutnost vlastní auto a nářadí
Možnost dlouhodobé spolupráce
Ubytování hrazeno
Práce od 5/2019

Pro zájemce více info mail t.kubica1@gmail.com

Telefon:

Tomáš Kubica
732202643

Lokalita:725 25 Ostrava

Vidělo:

1490 lidí

Mzda/plat:

90 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Stavebni práce - TOP - [27.5. 2019]
Stavebni práce
Dobrý den. Nabízíme provedení zemních a výkopových prací 5t minibagrem hloubka podkopu do 4m.(základy, úpravy terénů, nakládka zeminy a další)práce pokládka dlažby úprava terénu bourání Vše dle domluvy jsme parta okolo 5-10 lidí v případě zájmu kontaktujte na telefonním čísle 604711877

Dohodou Praha 5
150 00
13 x

Montér STROPSYSTEM - [27.5. 2019]
Montér STROPSYSTEM
Náplň práce: Montáž stropních dílců spiroll včetně balkonových a schodišťových dílců v rámci produktu STROPSYSTEM Práce ve výškách Požadujeme: Minimálně SOU Ochota cestovat, spolehlivost, pracovitost Manuální zručnost Řidičský průkaz výhodou Svářečský průkaz výhodou Nabízíme: Práce na hlav ...

V textu Kutná Hora
285 71
18 x

Hledáme zedníky na práce ve Francii - [27.5. 2019]
Jedná se o zajímavou práci pro realizaci luxusních staveb v zahraničí - převážně Francie - Savojské Aply Chamonix, Morzine (www.duc-blanc.com). Nabízíme solidní platové podmínky. Mzda/plat: 15€/hod - 4 týdenní turnusy týden volno Pracovní naplň: Hledáme zedníky, nejlépe party na ŽL. Pož ...

V textu Písek
397 01
24 x

Hledám práci - [26.5. 2019]
Dobrý den ,hledám práci ve stavebnictví-stavebni technik, stavební mistr. Praxe 25 let. Je mi celkem jedno co budu dělat. práce v zahraničí - nevolejte Email gn-moto@seznam kontakt :608141594

Dohodou Trutnov
542 32
15 x

Montér regálových konstrukcí - [24.5. 2019]
Montér regálových konstrukcí
Hledáme do našeho týmu šikovné montéry regálů. Jedná se o práci na ŽL. Nabízíme nadstandartní platové podmínky, placené ubytování, nářadí, odvoz na zakázky, možnost vyplácet zálohy. Požadujeme ŽL, A1, BOZP a školení práce ve výškách (lze zajistit), ochotu cestovat po EU, flexibilitu. Posílejte své ž ...

78 000 Kč Chrudim
539 44
93 x

Zedníci - parta - [23.5. 2019]
Hledáme zedníky na práce ve Zlínském kraji. Případné ubytování zajištěno v Rodinném domě a práce jsou celoročně . Potřebovali bychom do našich řad 2-6 zedníků ( nebo partu ) . Práce ve Zlínském kraji. Práce dlouhodobě. Nástup možný ihned. Pro bližší info volejte tel: 603542040

Dohodou Zlín
766 01
55 x