Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 103725401

Kategorie

Dělník kovovýroby / Operátor kovovýroby / CNC

- [23.4. 2019]

Do renomované společnosti zabývající se výrobou zdravotnického materiálu hledáme kandidáty/ky na pozici Pracovník kovovýroby.

Pracovní náplň:
Seřizování, programování a obsluha CNC strojů a zařízení určených pro výrobu jednotlivých dílů
Rozměrová a vizuální kontrola výrobků
Provádění IPC kontrol v předepsaných časových periodách a evidence v sytému QS1234
Vedení výrobní dokumentace
Zapisování údajů o efektivitě do PC
Nahlášení výskytu nesrovnalostí a odchylek a jejich odstraňování
Pravidelná údržba strojů dle platných návodek, provádění Line clearance
Udržování čistoty pracovního místa, strojů a jejich okolí
2sm provoz ranní, odpolední, 7,5 hod pondělí - pátek

Požadujeme:
Základní technické znalosti a všeobecný přehled
Znalost čtení technických výkresů a geometrického měření
Znalost technologických operací v oblasti opracování materiálu
Znalost tvorby CNC program
Manuální zručnost
Svědomitost
Spolehlivost
Pečlivost
Základní práce s PC

Nabízíme:
Nadstandardní mzdové ohodnocení
Pololetní odměny
Vánoční odměny ve výši jednoho měsíčního platu
Příspěvek na dopravu
Stravenky
Stabilní práci na dobu neurčitou

Telefon:

Etimos Human s.r.o.
773552555

Lokalita:334 43 Plzeň-jih

Vidělo:

141 lidí

Mzda/plat:

Dohodou