Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Řemeslné práce > Inzerát č. 104356777

Kategorie

Elektrikári – Nemecko - Trvalý pracovný pomer

- TOP - [23.5. 2019]

Elektrikári – Nemecko
Nemecká firma prijme Eleketrikárov do pracovného pomeru.

Náplň práce:

 zapájanie rozvododvých skríň
 ťahanie káblov
 Inštalácia rozvodov,
 Hlbenie rýh pre káble v stenách,
 Vrtanie otvorov v stenách, - Inštalácia vypínačov, zásuviek,
 Inštalácia osvetlenia, zvončekov a dverových systémov,
 Razanie káblov na určitý rozmer a spájanie dohromady ak je potrebné,
 Merania,
 Identifikácia potrieb zariadení a inštalačného materiálu a tvorba výkresov a súpisiek materiálov,
 Montáž elektrickej ovládacej a káblovej rozvodne,
 Uistenie sa, že pred spustením do prevádzky je všetko zapojené a otestované,
 Diagnostika chýb,
 Údržba

požiadavky:
* vyučený v odbore elektrikár alebo odborníci s paragrafom
* práca na nemeckú pracovnú zmluvu
* nemecký jazyk - k práci sa vedieť dohovoriť
(nech sa nehlásia uchádzači bez nemeckého jazyka - jazyk je potrebný!!!)
precízna práca a dochvíľnosť

ponúkame:
* min. 14 – 18 €/brutto/h + dochádzka do práce
* nemecká pracovná zmluva a officiálne prihlásenie výplaty
* ubytovanie zabezpecené firmou
* 25 dní dovoleniek/rok

Jméno:
Telefon:

BBS Personalservice
004915227675791

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

444 lidí

Mzda/plat:

55 000 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi