Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Obchod a prodej > Inzerát č. 104574797

Kategorie

SKLADNÍK

- [13.5. 2019]

BRADOP nábytek,s.r.o. hledá do svého týmu do Jablunkova Skladníka.
Náplň práce:
- přejímka zboží od dodavatelů
- uložení do skladu
- vychystáváni zboží řidičům a přepravcům
- pomoc při nakládce
- manipulace s břemeny (zvedají se těžší břemena)
- pracovní doba: jen ranní směny

Požadujeme:
- samostatnost, spolehlivost
- nápady a realizaci zjednodušení prac.procesu
- mauální zručnost
- základní znalost PC
- komunikativnost
- ŘP sk.B
Pracovní pozice není vhodná pro ženy (zvedání těžších břemen)

Telefon:

Romana Pírová
558341277

Lokalita:739 91 Frýdek - Místek

Vidělo:

43 lidí

Mzda/plat:

20 000 Kč