Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Servis a služby > Inzerát č. 104732321

Mytí a péče o boty / Klidná ruční práce / OZP / Poloviční ú.

- TOP - [24.5. 2019]

Mytí a péče o boty / Klidná ruční práce / OZP / Poloviční ú. - 1
Mytí a péče o boty / Klidná ruční práce / OZP / Poloviční ú. - 2
Mytí a péče o boty / Klidná ruční práce / OZP / Poloviční ú. - 3
Mytí a péče o boty / Klidná ruční práce / OZP / Poloviční ú. - 4

Vaše role v našem týmu?
Hledáme pomocníka do týmu na mýtí a péči o boty s OZP s invalidním důchodem úroveň 1. (Chráněná pracovní pozice). (Možnost i bez)

Poskytujeme prémiový servis o boty do domácností nebo do kanceláří, který spočívá v tom, že člen týmu vyzvedne boty a doveze je na naši provozovnu, kde přichází řada na vás - (boty se opečují, umyjí, upraví na míru) a odvezou se zpět majiteli.
Náš servis obsluhuje všechny typy obuvi od tenisek až po společenskou obuv.

Co budete dělat?
Mýt boty a dodávat jim patřičnou péči.
Dělat z použitých bot nové

Způsob práce
Denní (4 hodiny denně)
Pracovní smlouva - poloviční úvazek
Ruční práce na Vyšehradě v příjemném klidném prostředí.

(Možnost 6 i 8 hodinový denní úvazek na hlavní pracovní poměr.)

Požadujeme:
Kladný vztah k botám
Pečlivost
Smysl pro detail
Dochvilnost
Chuť učit se nové věci.

(Zkušenost v oboru není vyžadována)

Jak poznáte, že je práce pro Vás?
Chcete práci, která má smysl
Rádi pomáháte lidem a životnímu prostředí
Jste spolehlivý a pečlivý člověk
(Jste člověk s ID úroveň 1. pobírající invalidní důchod - jedná se o chráněnou pracovní pozici)

Podívejte se na webové stránky
www.sepatos.cz

Finanční ohodnocení:
8 000 -12 000,-Kč měsíčně
V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny a možnost navýšení.

Nástup je možný ihned.

Telefon:

Patrik
733150580

Lokalita:120 00 Praha 2

Vidělo:

244 lidí

Mzda/plat:

12 000 Kč