Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 104737688

Kategorie

Elektrikáři Nemecko

- TOP - [23.5. 2019]

Ponúkame stabilnú prácu, zabezpečenú počas CELEHO roka na rôznych pracovných pozíciach.

Voľné pracovné miesta pre Elektrikárov,jednotlivcov aj celý tím
na elektroinštalačné práce.

Ponúkame prácu pre priemyselných elektrikárov
ktorí sú vyškolení a majú záujem o dlhodobú spoluprácu

Náplň práce:Priemyselná elektroinštalácia
Umiestnenie projektu:Mníchov,Stutgart,Siegen,celé Nemecko
Nástup práce:kedykolvek

Základné informácie:

Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk,
Pracovná nemčina je výhodou taktiež,
ubytovanie je poskytnuté a hradené.
fakturácia každý týždeň so splatnosťou do 14 dní
ponukaná mzda 18€

Práca je vykonávaná turnusovo a to 3 týždne sa robí 1 týždeň voľno,
- možnosť sa dohodnúť na dĺžke turnusu
Práca na živnost

Požadujeme flexibilitu, zodpovednosť a chuť pracovať.

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom údajov

Jméno:
Telefon:

Lukáš
0948737451

Lokalita:987 66 Zahraničí

Vidělo:

79 lidí

Mzda/plat:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi