Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Průmysl a výroba > Inzerát č. 104742842

Kategorie

Karosář

- TOP - [23.5. 2019]

Hledáme šikovné karosáře do stabilní a dlouhodobé práce
Pracovní náplň: - Demontáž a následná montáž kabin
Ohýbání, řezání a svařování vytvořených dílců

požadujeme:
- praxe v oboru alespoň rok
- technická znalost automobilů
- manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- chuť učit se a zdokonalovat se v oboru

HPP 165kč
HPP 140Kč s ubýtovaním
ŽVL 215kč
Práce na jednu směnu

Telefon:

Nabor
734242893

Lokalita:760 01 Zlín

Vidělo:

81 lidí

Mzda/plat:

V textu