Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Management > Inzerát č. 104746948

Kategorie

Obchodní zastoupení stavební firmy

- [17.5. 2019]

Obchodní zastoupení stavební firmy - 1
Obchodní zastoupení stavební firmy - 2

Dobrý den,
do skvělého přátelského týmu hledáme nového kolegu/kolegyni.

Jsme stavební společnost zabývající se výstavbou rodinných domů.

Stavíme dřevostavby, zděné domy, sruby, pasivní domy atd...

Náplň práce:
-aktivní vyhledávání nových klientů
-správa klientů přidělené firmou
-výpomoc klientům při vyřizování stavebního povolení, financování, projektu, výběr pozemku atd.

(ke všemu Vám bude pomáhat backoffice a kolegové se specializací na každý obor)

Očekáváme
-zkušenost s obchodem
-znalost práce s PC
-vystupování na vysoké úrovni
-samostatnou tvůrčí činnost
-aktivní přístup k práci
-poctivost a férové jednání

Nabízíme
-nadstandardní ohodnocení formou provizí z obchodu
-výhodný pronájem firemního vozu dle Vašeho výběru
-kompletní zaškolení
-hrazené firemní akce/dovolené
-volnou pracovní dobu - počítáme práci, ne hodiny
-skvělé prodejný "produkt" s bezkonkurenční cenou a hlavně kvalitou

Zakládáme si na dobrém jménu, kvalitní práci a nejlepších materiálech

Myslíte, že jste ten/ta koho hledáme ?
Pošlete nám životopis na info@housebook.cz

Telefon:

Housebook
723491697

Lokalita:460 06 Liberec

Vidělo:

79 lidí

Mzda/plat:

55 000 Kč