Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Práce > Doprava a logistika > Inzerát č. 105727813

Kategorie

Řidič sk. B + realitní tipař kumulovaná funkce

- TOP - [25.6. 2019]

Náplň práce: přeprava osob, sběr realitních nabídek a fotografování nemovitostí (možnost postupu na realitního makléře či fotografa). Výhodou základní příjem 40 až 60 tis měsíčně + stále rostoucí příjem z realit - vzhledem k plánované změně realitního zákona lze očekávat razantní růst příjmů. Možno používat vlastní vozidlo od roku 2004 (volitelná pracovní doba) nebo naše vozidlo - v tom případě systém krátký dlouhý týden ve 12-ti hodinových směnách. Práce je na ŽL, možnost brzkého nástupu, pracovní pohovor pondělí nebo čtvrtek v dopoledních hodinách u metra Hradčanská.

Telefon:

ŘIDIČ
721350276

Lokalita:160 00 Praha 6

Vidělo:

955 lidí

Mzda/plat:

60 000 Kč
Vyhledat podobné inzeráty

Podobné inzeráty
Řidič sk. C, rozvoz zboží. - TOP - [27.6. 2019]
Přijmeme řidiče sk. C s profesním průkazem na rozvoz zboží po jihočeském kraji, okresy ČB, ČK. Víkendy volné. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci. Více po telefonu.

30 000 Kč České Budějovice
370 01
15 x

Řidič sk. C, na SOLO - přeprava lodních kontejnerů, Praha - [26.6. 2019]
Řidič sk. C, na SOLO - přeprava lodních kontejnerů, Praha
Přijmeme řidiče sk. C na SOLO k přepravě lodních kontejnerů i speciály, depo Praha. Vůz SCANIA, večery a víkendy doma, ale nemůžeme zaručit práci od-do. Malá rodinná firma, HPP na dobu neurčitou, čistá mzda od 30 tis./měsíc. Požadujeme: sk. C, profesní školení, digitální kartu, lékařskou prohlíd ...

V textu Praha 10
104 00
54 x

Řidič na IVECO Eurocargo - [26.6. 2019]
Přijmeme spolehlivého řidiče sk.C na vnitrostátní dopravu s denními návraty,stabilní trasa Zlín-Praha,víkendy volné,nástup možný ihned.Požadujeme čistý trestní rejstřík,platný profesní průkaz,digitální kartu řidiče.Plat 35000kč. Více info na tel.776265263

35 000 Kč Uherské Hradiště
686 01
58 x

PŘIJMEME ŘIDIČE SK. C - DOBRÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ - [26.6. 2019]
Rodinná autodoprava přijme zaměstnance z celé ČR na nákladní automobilovou dopravu solo vozidel Mercedes Atego 12t, požadujeme profesní průkaz, spolehlivost, nástup možný po dohodě. Plat 30-37.000,-- Kč čistého. Více při osobním pohovoru. Pracovní doba PO-PÁ, nejsou denní návraty, víkendy volné. Vol ...

V textu Příbram
261 01
29 x

VNITRO - Řidič vnitrostátní kamionové přepravy - TOP - [27.6. 2019]
VNITRO - Řidič vnitrostátní kamionové přepravy
Řidič kamionu náborový příspěvek 20tis Kč Cargonet s.r.o. Litoměřice. Přijmeme řidiče kamionu (Sk. C a E). Práce na území ČR. Každodenní dojezdy domů možné. Spolehlivá česká firma s vynikající platební morálkou. V oboru již 20let. Náborový příspěvek 20.000Kč.

35 000 Kč Litoměřice
412 01
154 x

Přijmu řidiče sk. C - TOP - [27.6. 2019]
Dobrý den, přijmu řidiče sk.C., Jedná se o rozvoz potravin po královohradeckém kraji. ( chladícím vozem). Pracovní doba Po-pa možno i so. Začátek a konec v H.K. Karta do tacho., profesák, 100% spoleh. Mzda 30000 - 35000 Více info 777 264 759

V textu Hradec Králové
503 32
64 x